zvláštní poděkování
Volný.cz

Čtení až do domu

Čtení až do domu

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Cesta do knihovny je to, co vám brání číst? Rádi byste se vrátili ke svým 5 přečteným knihám za týden, ale už je neunesete? Všem, kteří si odpověděli ano, Městská knihovna v Praze nabízí řešení – donáškovou službu. Kdo a kde může službu využít. Službu mohou využít čtenáři, kterým je více než 75 let nebo jsou držiteli průkazu ZTP, ZTP/P. Podmínkou je také bydliště v okolí poboček, které službu nabízejí (Břevnov, Opatov, Smíchov) a platný čtenářský průkaz bez pohledávek (zpozdné, nevrácené knihy). Knihovníci na objednání nosí až 5 knih. Služba je zdarma.

Jak si knihy objednat. Donášku knih si čtenáři mohou objednat na „donáškovém“ čísle, které je obsluhované v otevírací době knihovny: 774 587 362 (Břevnov, Bělohorská 56, Praha 6); 774 587 062 (Opatov, Opatovská 1754, Praha 11); 770 149 750 (Smíchov, nám. 14. října 15, Praha 5).
Knížky budou doručeny zaměstnancem Městské knihovny v Praze v roznáškových dnech pro vybranou pobočku (Břevnov úterý dopoledne; Opatov středa mezi 11 -14; Smíchov pondělí dopoledne). Kromě knih bude v zásilce také seznam knih s informací o datu vrácení. Vracet je možné při příští doručovací návštěvě z knihovny, nebo samostatně v kterékoliv pobočce knihovny.

www.mlp.cz

13.12.2017 10:12:51 Redakce | rubrika - Novinky...

Časopis 30 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Dobrý konec všechno spraví

Časopis 30 - sekce

DIVADLO

Divadelní tipy 31. týden

Josef Hlinomaz

Nesplněné desatero malujícího šašoura
Svérázný herec a výtvarník Josef Hlinomaz, od jehož úmrtí letos uplyn celý článek

další články...

HUDBA

2 x Marie Rottrová

Marie Rottrová a Jarek Nohavica (Ahoj, Marie!)

Na plovárně s Marií Rottrovou
Rozhovor Marka Ebena se známou zpěvačkou (2007). Režie J. Hojtaš. Dnešním hos celý článek

další články...