zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Marek Ztracený představil emotivní baladu

Marek Ztracený na přebalu singlu Pomalu

autor: Supraphon   

zvětšit obrázek

Marek Ztracený na sobotním televizním vyhlášení ankety Český slavík, v jubilejním šedesátém ročníku této populární ankety, získal celkem dvě ocenění! V kategorii zpěváků se stal Slavíkem roku 2022 a neohroženě tak obhájil prvenství z loňského roku. Navíc tento úspěšný večer potvrdil vítězstvím v kategorii Nejoblíbenější píseň roku se skladbou Originál. Nejposlouchanější a nejpopulárnější zpěvák v Česku dokonce přichystal v rámci slavnostního večera premiéru své nové písně Pomalu, kterou se svojí kapelou zahrál živě.

Nová emotivní balada Pomalu (VIDEO) je opět kompletně z pera sympaťáka, který ovládl český showbusiness a potěší hlavně všechny ty posluchače, kteří u Marka oceňují jeho intimnější a hloubavější polohu.
A aby toho o uplynulém víkendu nebylo málo, v neděli večer jako poděkování fanouškům proběhla i premiéra videoklipu k této singlové novince. Ve velkolepé filmové produkci FILMZLICINCOMPANY se zde odehrává dojemný příběh, kde se v hlavních rolích představí herci Klára Issová a Radomír Švec a objeví se zde i samotný Ztracený. Silná píseň s dojemný klipem je podle jeho slov možná to nejlepší, co kdy napsal. „Mám k téhle skladbě silný vztah a jsem napjatý, jestli posluchači budou mé nadšení sdílet”, podotýká Marek Ztracený.

První dva ohlášené koncerty Marka Ztraceného v pražském Edenu se vyprodaly do posledního místa za pár hodin. Prodejní systémy kolabovaly pod náporem, stejně tak sociální sítě interpreta, kde se Markovi příznivci dožadovali dalších vstupenek. Zájem a nápor na zpěváka byl tak velký, že si fanoušci nakonec sami řekli o třetí koncert. Marek jejich přání vyslyšel. 90 000 fanoušků a třikrát za sebou naplněný jeden z největších českých fotbalových stadionů – takovou situaci český hudební průmysl ještě nezažil. Marek Ztracený tak velkolepě pomalu uzavírá rok 2022 a chystá se na dosavadní vrchol své kariéry v červnu příštího roku.

15.11.2022 10:11:50 Redakce | rubrika - Novinky...

Časopis 05 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Matilda (MdB)

Články v rubrice - Novinky...

Nový videoklip Spokojenej Davida Pomahače

David Pomahač (Foto: Tomáš Carl Allen)

Filmový experiment o zdánlivé spokojenosti i vnitřním boji o smyslu tvorby přináší německá umělkyně Heike Mayh ...celý článekČasopis 05 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Národní třída film podle knihy

Hynek Čermák (Národní třída)

Národní třída
Valej do tebe, že máš bejt šťastnej… Koprodukční film ČT podle stejnojmenné knihy J. Ru celý článek

další články...