zvláštní poděkování
Volný.cz

Divadlo živě u vás – Ostrava

10 let muzikálu v Ostravě

autor: Česká televize  

zvětšit obrázek

10 let muzikálu v Ostravě
Přímý přenos galakoncertu toho nejlepšího z ostravské muzikálové produkce. Nezapomenutelné písně z West Side Story, Jesus Christ Superstar, Evity, Fantoma Londýna a dalších v podání sólistů a hostů Národního divadla moravskoslezského. Uvádíme v rámci projektu Divadlo živě u vás. Účinkují: H. Fialová, M. Vlčková Šnytová, K. Hasprová, T. Savka, R. Tomeš aj. Režie P. Všelichová.

Galakoncert u příležitosti oslav 10 let muzikálu v Ostravě představí průřez významnými muzikálovými tituly, které měla muzikálová scéna Národního divadla moravskoslezského na repertoáru za celé desetileté období. V živém přenosu nabídne divákům nezapomenutelné písně z nejznámějších muzikálových inscenací v koncertním podání Hany Fialové, Martiny Vlčkové Šnytové, Katariny Hasprové, Patricie Janečkové, Tomáše Savky, Romana Tomeše a dalších.
Zazní například skladby z představení West Side Story, Jesus Christ Superstar, Evita, Edith a Marlen, Fantom Londýna, Rebecca nebo Kočky v dramaturgii Michaela Prostějovského a v atraktivní výpravě scénografa Ondřeje Zichy, s použitím scénických prvků z vybraných inscenací. Umělci vystoupí za doprovodu Company a Orchestru souboru opereta – muzikál Národního divadla moravskoslezského pod vedením Jakuba Žídka.
Vysílání: 22.2., 20.15 hod., ČT art

15.2.2021 19:02:16 Redakce | rubrika - Muzikály

Časopis 16 - rubriky

Archiv čísel

reklama

NdB

Časopis 16 - sekce

HUDBA

Sanah zkouší štěstí v Česku

Sanah na přebalu alba Królowa dram

Zpěvačka Sanah je v současné době jednou z nejzajímavějších zpěvaček na polské hudební scéně a autorkou nejhra celý článek

další články...

OPERA/ TANEC

Dokumentární film Talent

Talent

Talent
Nora Lubaddová, Adéla Řehořová, Jan Čmejla a Richard a Eduard Kollertovi jsou děti, které jsou výjim celý článek

další články...

LITERATURA/UMĚNÍ

České filmové tipy 17. týden

Jiřina Bohdalová (Fany)

Fany
Jiřina Bohdalová, která právě slaví 90. narozeniny, a Jiřina Jirásková v českém filmu o veselém i stra celý článek

další články...