zvláštní poděkování
Volný.cz

Naďa Válová - ČERNÁ

Přebal alba Černá

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Debutové album zpěvačky Nadi Válové představuje její hlasové dispozice v nejrůznějších polohách, k čemuž jí skýtají bohaté možnosti nádherné texty Michala Horáčka. Autorem hudby většiny písní je Petr Hapka, jedna je z pera Ivana Hlase. Dvě novinky složil Jiří Najvar a jednu Hynek Koloničný.

Naďa Válová žije již léta ve společnosti textů Michala Horáčka. V polovině první dekády tohoto století, po její účasti v soutěži Česko hledá superstar 2 a zastoupení na kompilačním albu Trochu jinak, ji známý textař přizval na album Ohrožený druh. Následně jí nabídl roli Cizí ženy v projektu Kudy kam. Nechyběla ani na žádném zásadním koncertu s písněmi Petra Hapky a Michala Horáčka. V roce 2018 přišla zpěvačka Bára Basiková s nápadem představit pěvecké kvality Nadi Válové širšímu publiku a vyprodukovala jí první sólové album.
Tracklist: Všechno je jak má být, Vidíš tu hvězdu ? (feat. Bára Basiková), V úzkých, Tolik běsů, tolik víl, Sněžná sova, Krev a šroubky, Pokoj dreizehn, S cizím chlapem v cizím pokoji, Havrani na sněhu, Černá.

22.4.2019 12:04:59 Redakce | rubrika - CD boxy