zvláštní poděkování
Volný.cz

Eva Pilarová: Pilarka a přátelé

Přebal alba Pilarka a přátelé

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Legendární zpěvačka Eva Pilarová vydává po pěti letech nové album s názvem Pilarka a přátelé. Album obsahuje celkem dvanáct skladeb. Poprvé v historii Eva přezpívala duet s Karlem Gottem Dotýkat se hvězd a to po 54 letech a opět právě s ním. Dalším takovým duetem je skladba Rozhoupej zvony s Alešem Cibulkou, který původně Eva nazpívala s Jaromírem Mayerem v roce 1969.

Novinkou je zde duet Montiho čardáš s Vojtou Dykem, duety Pták Fénix s Josefem Voltrem, Řeka s Tomášem Ringelem, duet Tak zpívej dál s tanečníkem Janem Onderem a velkým překvapením je i skladba Brno s rapperem El Nino, kde si Eva zavzpomínala na své mládí, které zde prožila. Celé album se nese v duchu swingu a velkých popových balad, skladeb, které pro Evu napsali její osvědčení autoři Jiří Jay Jelínek, Roman Šandor a Vít Fiala. Příjemný zvuk celého alba nám dává opravdu skvělý zážitek.
Eva Pilarová dokazuje, že má svým nezaměnitelným hlasem a svými písněmi stále co nabídnout.

23.4.2018 19:04:58 Redakce | rubrika - CD boxy

Časopis 33 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Dobrý konec všechno spraví

Články v rubrice - CD boxy

Rick Astley - Beautiful Life

Přebal alba Beautiful Life

Britský zpěvák Rick Astley vydává nové řadové album Beautiful Life. Sám si desku produkoval, nahrál i složil. ...celý článekČasopis 33 - sekce

LITERATURA/ UMĚNÍ

Srpen 1968 tipy

Srpen 1968

Polibek Alexandra Dubčeka
Učnice z Tesly Hloubětín políbila prvního muže pražského jara a dostala se na tit celý článek

další články...