zvláštní poděkování
Volný.cz

Noc divadel 2019 v MdMB

A pak už tam nezbyl ani jeden

autor: archiv divadla   

zvětšit obrázek

Třetí listopadovou sobotu se již tradičně odehrává Noc divadel, tedy noc výjimečných zážitků. V sobotu 16. listopadu 2019 tak opět ožijí divadla z celé republiky, která během odpoledních a večerních hodin připraví pestrou nabídku představení, nočních prohlídek nebo divadelních dílen a workshopů. Za Nocí divadel stojí Institut umění – Divadelní ústav, který akci v České republice pořádá od roku 2013. Celý projekt se pořádá pod hlavičkou akce European Theathre Night.
Městské divadlo Mladá Boleslav připraví pro své návštěvníky 16. 11. 2019 téměř celodenní program. Od 9:30 – 13:30 bude možnost navštívit otevřenou zkoušku inscenace Zahraj to znovu, Same pod režijním vedením Víta Vencla. Divákům se tak naskytne možnost podívat se přímo pod pokličku vzniku nové inscenace. Ta bude mít premiéru 13. 1. 2019 na velké scéně.

Od 15:00 se na malé scéně bude promítat záznam některé z inscenací, která již není na repertoáru. V 15:00 a 17:00 je pro diváky ve foyer divadla připravena úniková hra Závěť tety Elisabeth. Pro příznivce únikových her je připraven exkluzivní zážitek, během kterého si návštěvníci mohou zahrát na detektiva. Cílem je dostat se k závěti tety Elisabeth v časovém limitu. Hra probíhá v týmech, které mohou mezi sebou soutěžit. Na tuto Noci divadel je nutné si rezervovat vstupenky na obchodním oddělení a vstupné je 100kč.

V 19:00 na velké scéně divadlo uvede detektivku Agathy Christie: A pak už tam nezbyl ani jeden (známý pod názvem Deset malých černoušků), po jejím skončení bude následovat pro zájemce beseda s režisérem Petrem Mikeskou a kompletním hereckým obsazením.

www.mdmb.cz

11.11.2019 11:11:12 Redakce | rubrika - Zveme ...

Časopis 32 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Hudební rozhledy

Články v rubrice - Zveme ...

Divadlo Aldente uvede Erbenův Zlatý kolovrat

Zlatý kolovrat

V Divadle Aldente se potkávají mladí herci a autoři s Downovým syndromem a profesionální divadelníci bez handi ...celý článekČasopis 32 - sekce

HUDBA

Ellie Goulding - Brightest Blue

Přebal alba

Na albu najdete jak nedávno vydané singly, tak zbrusu nové písně, které ještě nebyla šance slyšet. Na desce sp celý článek

další články...

LITERATURA/UMĚNÍ

Literární tipy 33. týden

Černí baroni

Divnovlásky
Televizní film podle známé stejnojmenné knihy Ireny Obermannové. Hledejte novou životní oporu a celý článek

další články...